Vodafone Net Bir Gün İçin Tam Faturaya Yansıtılıyor!

İlhan Ö. |

2 Mart 2013 tarihinde taahhütdüm sona eriyor ve ben bu tarih itibariyle internet üyeliğimi sonlandırmak istiyorum. Müşteri temsilcisinin söylemiş olduğu şey ilginçti. "28 Şubatta üyeliğinizi sonlandırmış olsaydınız size yeni bir fatura kesilmeyecekti. Ancak ayın ikisinde üyeliğinizi sonlandırmak istediğinizden faturanıza paket ücretinin tamamı yansıtılacak"

Yani ben kullanmadığım bir ay için ekstra fatura ödemek zorunda kalacağım. Bu nasıl bir iştir. İki günse iki günün ücretini alırsın. Kurumların böyle anlamsız ve küçük hesaplar peşinde koşmasını anlamsız buluyorum. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum. Ve son olarak söylenen. Mart sonunda iptal edin!

Etiketler :

Haksız / Yüksek Ücretlendirme Üyelik / Paket İptal

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İlhan Ö.
  07 Mart
  23:27

  Belirtikleri mail adresine iletişim bilgilerimi belirttim ancak geri dönüş sağlanmadı. Çözüm var mı???? Hala yokkk!!!

 • 26 Şubat
  09:10

  Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Müşterimize bilgi verilmek için aranmış,ulaşılmamıştır. Kendisine e-mail atılarak bilgi istenmiştir.

  Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0216 5561020) arayabilirsiniz.

  Vodafone.Net 'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,
  Vodofone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.