07 Ocak 2015

Vodafone Net Bilgisiz Müşteri Temsilcileri!

Uzun yıllardır Vodafone Net kullanıcısıyım. Vodafone Net'in yeni kampanyası hakkında bilgi almak almak için müşteri hizmetlerini aradım. 8 mbps yerine artık 16 mbps hız alacağımızla ilgili kampanya. Uzun beklemenin ardından bağlandığım müşteri temsilcisi bayan konuyla ilgili bilgi alıp size döneceğim diyerek beklemeye aldı. Ancak beklemenin ardından bir türlü istediğim bilgiyi alamadım, sonra mesaim bitti diyerek başka birine aktardı, o da başka birine aktardı, ve bende doğal olarak artık bekleyemeyerek telefonu kapattım. Bir kampanya bilgisi almak bu kadar zorsa demek ki yararlanmaya kalksak bittik biz.

Çağın 618 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Net Temsilcisi13 Ocak 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Süreç konusunda müşterimize detaylı bilgi verilmiştir. Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0850 542 0 542) arayabilirsiniz. Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodafone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Net Temsilcisi08 Ocak 2015

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Vodafone Net'e göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0850 2101020) arayabilirsiniz. Saygılarımızla, Vodafone Net İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön