Vodafone Net Bayi Personel Davranışı Hiç Hoş Değil!

Yasemin K. |

10 Haziran 2013 tarihinde saat 17:00 ile 18:30 arasında İzmir'in Çankaya ilçesindeki İçkale İletişim merkezine Vodafone Net paketim için gittiğimde bayi çalışanları tarafından hoş olmayan gurur kırıcı ve kovulma yaşadım. Bu olay beni manavi olarak çok üzmüştür. Müşteri olarak konumla alakalı bir soruma karşılık 2. kez sordum diye beni rencide ettiler, kötü davranışlar sergilediler hatta kovdular.

İsmini vermeyen o çalışan genç adam beni kovdu. "Senin gibi kaç kişiyle uğraşıyorum, çık git burdan, müşteri hizmelerini ara, alın şunu burdan" diyerek nerdeyse döver şekilde hakarete uğradım. 4 kez Vodafone müşteri temsilcisini aramama rağmen şikayetimi kayıt altına bile almadılar.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yasemin K.
  01 Temmuz
  15:30

  bumu vodafonun bana cevabı benim gsm numaram yok vodafonda vodem aldım sizden ama çok pişmanım bana geri dönüş yapmanızı bakliyorum o bayide bana hakaret edenler benden özür dilesinler bunu b ekliyorum .

 • Yasemin K.
  01 Temmuz
  15:17

  YİNE ARTADIM MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİNİ SİZİ BİR SAAT İÇİNDE ARİCAK YETKİLİLERİMİZ AMA TABİ HER ZAMANKİGİBİ HİÇ BİR ŞEKİLDE ARAMADILAR ALAY EDİYORLAR İNSANLARLA BEN YURT DIŞINDAN GELİYORUM 1 YILDIR TÜRKİYEDEYİM BÖYLE BİŞEY YAŞAMADIM İLK DEFA BAŞİMA GELİYO VE HALA ŞOKTAYIMM.

 • Yasemin K.
  01 Temmuz
  15:07

  VODAFONE DAN MEMNUN DEGİLİM RESMEN ALAY ETTİLER BENİMLE MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİ DE HİÇ BİR ŞEKİLDE YARDIMCI OLMUYORLAR.

 • Yasemin K.
  01 Temmuz
  15:05

  vodafone dan hiç bir şekilde memnun degilim 4 defa şikayet ettim 3 hafta oldu hala geri dönüş yapmadılar resmen rezalet ,yine aradım hala tabi normal degil deyip geçiştiriyorlar . fatura söz komnusu olunca aramayı biliyorlar ama şikayet i kayde almıyorlar türkiyenin 2 nci gsm operatörüymüş bide vodafone adına büyük bir ayıp !!!!!!!!!!

 • 27 Haziran
  09:07

  Vodafone Gsm hatlarınız ile ilgili sorunlarınıza en hızlı çözüm için şikayetinizi sitede bulunan Vodafone firma başlığı altından iletmenizi rica ederiz.

  Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,
  Vodofone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.