12 Eylül 2013

Vodafone Net Bana Sormadan Sözleşmemi Fesih Edip Ceza Çıkarmış!

Yaklaşık 15 aydır kullanmakta olduğum internet servis sağlayıcım Vodafone Net Biri Adsl firması ekonomik nedenlerden dolayı ödeyemediğim 5 aylık fatura tutarım için bana hiçbir ihtarda bulunmadan sözleşmemi feshederek 450 TL'lik bir borca hüküm vermiştir.

Ve ben bu mantıksızlığı faturamı ödemek istediğim için Müşteri Hizmetleri Hattını aradığım sırada öğreniyorum. Konu ile ilgili başlayacak olan hukuksal sürecim saklı kalmakla birlikte şuan için hakem heyeti aracılığıyla çektiğim ihtarnameye cevap bekliyorum.

Hakan 223 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Net Temsilcisi13 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Süreç konusunda müşterimize detaylı bilgi verilmiştir. Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0216 5561020) arayabilirsiniz. Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodofone Net İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön