17 Haziran 2014

Vodafone Net Bağlantıyı Açmadı.

Vodafone Net+ev tel hizmetimin uygun bir tutara birleşeceğini ve hızımın 16gb'da yükseleceğini vaat ettiler, geçiş 7 mayıs 2014'te yapıldı. 7 mayıs'tan itibaren 1,5 aydır evimde internet kullanamıyorum. Modemin garantisini uzattım, tesisatçı çağırıp kablolarda kontrolleri yaptırdım.

Bunların her birini Vodafone yönlendirmesi üzerine yapmak zorunda kaldım ve ek masraf ettim. Santral ekibinin hız güncellemesi yapmadığı ve yapması gerektiği iletildi. Müşteri/tüketici olarak 1 gün bile faydalanamadığımız internet için 2 yıllık para mı ödeyeceğiz? Şu an bana yansıtmış oldukları 38.98 tl'lık faturayı ödemek istemiyorum.

Burcu 598 Okunma

Cevaplar

 • Burcu26 Haziran 2014

  25.06.2014 tarihinde kendim vodafone net yardım masasını arayarak aldığım bilgiye göre ( kendileri özellikle belirtmeme rağmen gün içinde ev telefonundan aradıkları ve cep telefonumdan hiçbir şekilde aramadıkları için çalışıyor olduğum için bana ulaşamamışlar ) internet hızı ile ilgili sorunu çözemiyorlar. Önceki servis sağlayıcım ile 8gb ı çok rahat kullanabildiğim halde voafone net 4 gb a bile sabitleme yapamıyor. Bu nedenle üyeliğimin cezasız iptalini yapabileceklerini ilettiler. Mecburen iptali onayladım, ancak lokasyon altyapıları ile ilgili gerekli araştırma ve bilgiye sahip olmadan sundukları teklif ve tahhütleri yerine getirememeleri sonucu hem ev telefonum hem internetim için bir sürü gereksiz işlem ve masraf yapmak zorunda kaldım.Buradan tüketici ve müşteri olarak çıkardığım sonuç vodafone net in ilgisiz ve yetersiz bir hizmet kalitesine sahip olduğudur.

 • Burcu24 Haziran 2014

  Şu an itibariyle Vodafone net hala en kısa sürede döneceğiz şeklinde beni oyalamakta ve evimde hala internet kullanamıyorum.Yapılması gereken tek işlemin BULUNDUĞUM LOKASYON SEBEBİ İLE İNTERNET HIZIMIN 16 gb a SABİTLENMESİ olduğunu kendi genel müdürlüklerinden arayan bayanlarda,Türk Telekom yetkilileride bildirmiş olmasına rağmen işlemi yapmadılar.Vermedikleri hizmete karşılık itiyraz ettiğim fatura içinde hiçbir indirim uygulanmadı,

 • Vodafone Net Temsilcisi24 Haziran 2014

  Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Müşterimize bilgi verilmek için aranmış,ulaşılmamıştır. Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0850 2101020) arayabilirsiniz. Vodafone.Net 'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodofone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Burcu18 Haziran 2014

  sayın vodafone net iletişim hizmetleri a.ş.; vermiş olduğunuz bu cevap da aynı müşteri hizmetlerinizin telefonlara verdiği yanıtlar gibi ertelemeye ve ötelemeye yönelik olup sorunu hiçbir şekilde çözmemekte, bir sonuç içermemektedir. Siz taahhüt etmiş olduğunuz internet hizmetini sağlayabilecekmisiniz,daha da önemlisi bu faturaları ( hiçbir karşılığını alamadığım için ) geri çekebilecekmisiniz ? Ben 1,5 aydır u mesele ile uğraşıyorum incelemeye daha yeni mi başlayacaksınız , en kısa zamanda çözüme yönelik geri dönüşünüz ricasıyla; teşekkürler

 • Vodafone Net Temsilcisi18 Haziran 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Vodafone Net'e göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0850 2101020) arayabilirsiniz. Saygılarımızla, Vodofone Net İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön