09 Nisan 2013

Vodafone Net Bağlantı Hızı Çok Düşük!

Kısaca; 2 senedir vodafone. net kullanıyorum bağlantım 8mbit. Tabi santral uzaklığı vs. bazen 5-6 bazen de 4 mbit bağlantı hızı alıyordum. Lakin son 5 gündür 2 mbit bağlantı alıyorum, Arıza kaydı oluşturuldu vs vs. Dün arandım, arıza giderildi dediler.

"Bağlantı hızım düzeldi mi?" dedim "Hayır 2 mbit" dediler. Telefondaki (biraz da agresif) elemanın dediğine göre hep 2 mbit miş ben 4 mbit sanıyormuşum. Ben kişisel bilgisayarlarla 1982 yılında tanışmış az çok bir şey bilen sıradan bir kullanıcıyım, Beni neden saf yerine koyuyorsunuz? İki sene boyunca ben bir dosya indirirken kaç ile indiğini görmedim mi? İki sene boyunca Modem arayüzüne baktığımda hızını görmedim mi? Ayıp..

Berk 172 Okunma

Cevaplar

  • Berk'in Teşekkür Mesajı28 Mayıs 2013

    Sayın Vodafone yetkilileri, evet sorun yaşadık vesaire ama en azından şikayetimi okuyup cevap yazma nezaketi gösterdiğiniz için size teşekkür ediyorum. Sorunlar her yerde çıkıyor, bugün ben burada size şikayet yazarken birileri de benden şikayet ediyordur. Fakat takip etmeniz, okumanız ve cevap yazmanız centilmence. Tekrar teşekkür ederim.

  • Berk21 Mayıs 2013

    Siz bana ulaşamadınız ulaşamazsınız da zaten. Sorun değil ttnet ulaştı ve sizin vaadedip veremediğiniz sonrasında da telefondaki saygı yoksunu teknik servis elemanınızın komik mazeretlerindeki imkansız hızı verdiler. Görüşmemek üzere, Saygılarımla.

  • Vodafone Net Temsilcisi17 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Müşterimize bilgi verilmek için aranmış,ulaşılmamıştır. Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0216 5561020) arayabilirsiniz. Vodafone.Net 'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodofone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön