05 Aralık 2014

Vodafone Net Aylardır Çözülmeyen Sorun!

Bakın arkadaşım, burayı okuyorsunuz ve lütfen artık bana yardımcı olun. Bıktım 1 yıldır sorun, sıkıntı yaşamaktan. Biri ADSL'i aylardır internetimin yavaşlığından dolayı arıyorum; 8 megabite kadar kullandığım internetimden 1 megabit hızı anca alıyorum. Bunun için defalarca aradım, defalarca kayıt oluşturuldu ve defalarca bana geri dönülmedi.

Daha sonra, yaklaşık 3 aydır günümüze kadar olan süreçte internetim günde onlarca kez kopuyor, yaptığım işler veya online oynadığım oyunlardan sürekli uzak kalıyorum, soğuyorum. Her aradığımda kayıt oluşturmaktan başka bir şey yapılmıyor. 48 saat içinde geri dönüş olacak deniyor ama geri dönüş yapan yok.

Yiğit 768 Okunma

Cevaplar

  • Yiğit12 Aralık 2014

    Kesinlikle bir daha Vodafone.Net kullanmayağım. Tahahhüt'üm de bitti. Aylardır yardımcı olmalarını bekliyorum, olmadılar ama hala nedense düzelir diye bekliyorum. Son çare olarak yakında tamamen Vodafone.Net'i bırakıyorum.

  • Vodafone Net Temsilcisi12 Aralık 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Müşterimize bilgi verilmek için aranmış,ulaşılmamıştır. Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0850 2101020) arayabilirsiniz. Vodafone.Net 'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodafone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Net Temsilcisi05 Aralık 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Vodafone Net'e göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0850 2101020) arayabilirsiniz. Saygılarımızla, Vodafone Net İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön