15 Mayıs 2013

Vodafone Net Asılsız Fatura Çıkartıyorlar!

Vodafon Net'ten hizmet almaya devam ederken 15 ay sonra bağlantı kopması şikayetiyle müşteri hizmetlerini aradım ve hattımı iptal ettirmek için başvuruda bulundum ve bana cezai bedel kaç tl çıkar diye sordum müşteri temsilcisi bana sizin sözleşmeniz yok ve bunun üstüne giderek hattımı iptal ettirdim.

Genel müdürlükleriyle 3 defa konuştuktan sonra gerçekten sözleşmem olmadığı ortaya çıktı ve bana cezai bedel çıkmayacağının bilgisi verildi hattım iptal edildikten sonra ocak şubat faturam çıkmıştı 2 sinin toplamı 92 tl idi hattım iptal sürecindeyken mart faturası çıkmıştı 42 tl ve şimdi cezai bedel çıkardılar şimdi sözleşme kontrolü yapılacakmış olmayan bir şeyi kontrol ediyorlar.

Gökhan 93 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Net Temsilcisi18 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Süreç konusunda müşterimize detaylı bilgi verilmiştir. Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0216 5561020) arayabilirsiniz. Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodofone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön