04 Eylül 2014

Vodafone Net Altyapı Eksikliğime Rağmen Haksız Yere Para Alıyor.

Vodafone Net'ten aldığımız adsl hizmeti için alt yapı eksikliği sebebiyle ve bunu Türk Telekom'dan aldığımız resmi belgeyle ispatlamamıza rağmen 90 günde 70 gün kullanmadığımız internet için 90 günlük fatura kesiyorlar. Sonra da bunu haklı olarak ödemediğim için internetimi kesiyorlar. Durumu düzeltmeleri için 2 gündür defalarca aradım. Her seferinde kayıt oluşturduk dediler ancak 4. görüşmede resmi kayıt .

Hasan 1.940 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Net Temsilcisi08 Eylül 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Süreç konusunda müşterimize detaylı bilgi verilmiş, sorunu çözülmüştür. Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0850 2101020) arayabilirsiniz. Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodafone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Hasan'ın Teşekkür Mesajı04 Eylül 2014

    100 küsür dakikalık telefon görüşmelerinin ardından sorunum çözüldü.

  • Vodafone Net Temsilcisi04 Eylül 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Vodafone Net'e göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0850 2101020) arayabilirsiniz. Saygılarımızla, Vodafone Net İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön