30 Kasım 2013

Vodafone Net Almadığım Hizmetin Parasını İstiyor!

9. ayda İstinye Parkta bulunan ofisinize gidip mobil modemimi iptal etmem gereken tarihi sorduğumda bana faturamın her ayın 6 'sında kesildiğini, ayın en geç 6 sına kadar ödeme yapıp hattımı kapattığımda hiçbir şekilde fatura yansıtılmayacağını söylediler.

Daha sonra 02.10.2013 tarihinde Cevahir AVM' de bulunan ofisinize gittim. Hattımı iptal ettirmem için gereken başvuruyu yaptım ve oradaki yetkililere özellikle sordum, bana fatura yansımayacak değil mi diye, evet diye cevap verdiler. Şu an kontrol yaptırdığımda fatura yansıtılmış ve müşteri hizmetlerinizi aradığımda bana bu faturanın 10. aya ait fatura olduğu söyleniyor. Bu kontrolü yapmamış olsaydım ne olacaktı. Vodafone Net böyle durum olmaz yani, pişmanım.

Havva 160 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Net Temsilcisi02 Aralık 2013

    Vodafone Gsm hatlarınız ile ilgili sorunlarınıza en hızlı çözüm için şikayetinizi sitede bulunan Vodafone firma başlığı altından iletmenizi rica ederiz. Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodofone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön