04 Eylül 2013

Vodafone Net Adsl'im Sürekli Kopuyor!

Yaklaşık bir aydır sınırsız kullandığım Vodafone Net ADSL hizmet sürekli kopmaktadır ve anlık erişim problemleri yaşamaktayım. 3 kere müşteri hizmetleri arayıp sorunu ilettim. Sorunun çözüldüğüne dair bir bilgilendirme almadan diğer aradıklarımda bana sorunun çözüldüğü iletildi. Ancak sorun halen yaşanmaktadır.

Müşteri hizmetleri kontrol ettiği zaman "evet hattınızda kopmalar yaşanmaktadır. " demektedirler. Ben kendilerine yaşadığım binada yapılan mantolama işleminden sonra bu şekilde kopmalar yaşadığımı belirttim.

Üç kere aradıktan sonra halen sorun yaşamaya devam ediyorum. Çalıştığım iş icabı SSLVPN hizmeti ile uzaktan bağlantı sağlamaktayım. Ancak Adsl bağlantım sürekli koptuğu için sorun yaşamaktayım.

Mustafa 211 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa 09 Aralık 2013

    Şikayetlerimin sonucu herhangi bir sonuç alınmadığı için internetimi kapattırdım. 3G jet modem kullanarak internete bağlanabiliyorum.

  • Mustafa 12 Eylül 2013

    Merhaba, Konu hakkında herhangi detaylı bir bilgi ileten olmamıştır.

  • Vodafone Net Temsilcisi12 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Süreç konusunda müşterimize detaylı bilgi verilmiş, sorunu çözülmüştür. Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0216 5561020) arayabilirsiniz. Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodofone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön