Vodafone Net Abonelikte Alınmayacak Denen Ücreti Alıyor.

Şakir C. |

12 ay taahhütle herşey dahil 30 tl diyerek yapılan aboneliğim sadece bir ay denildiği gibi uygulandı iki ve üçüncü aylarda 36.10 kr olarak faturalandırılmaya başladı. Müşteri temsilciliğini aradığımda tesis ücretiyle bundan sonraki faturalarınız bu şekilde olacak bilemiyoruz denildi yani bir yıl benden haksız ücret alınmaya devam edilecek.

Etiketler :

Haksız / Yüksek Ücretlendirme Yerine Getirilemeyen Vaad

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Şakir C.
  05 Eylül
  23:13

  şikayet durumu cevaplanmış görülüyor verilen cevap:Vodafone Gsm hatlarınız ile ilgili sorunlarınıza en hızlı çözüm için şikayetinizi sitede bulunan Vodafone firma başlığı altından iletmenizi rica ederiz.

 • Şakir C.
  24 Ağustos
  20:40

  Şikayetimi Vodafone firma başlığı altında da yazdım ama değişen hiç bir şey yok.

 • Şakir C.
  11 Ağustos
  18:50

  12 ay taahhütle herşey dahil 30 tl diyerek yapılan aboneliğim sadece bir ay denildiği gibi uygulandı iki ve üçüncü aylarda 36.10 kr olarak faturalandırılmaya başladı müşteri temsilciliğini aradığımda tesis ücretiyle bundan sonraki faturalarınız bu şekilde olacak bilemiyoruz denildi yani bir yıl benden haksız ücret alınmaya devam edilecek

 • 11 Ağustos
  15:20

  Vodafone Gsm hatlarınız ile ilgili sorunlarınıza en hızlı çözüm için şikayetinizi sitede bulunan Vodafone firma başlığı altından iletmenizi rica ederiz.

  Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.