11 Ağustos 2014

Vodafone Net Abonelikte Alınmayacak Denen Ücreti Alıyor.

12 ay taahhütle herşey dahil 30 tl diyerek yapılan aboneliğim sadece bir ay denildiği gibi uygulandı iki ve üçüncü aylarda 36.10 kr olarak faturalandırılmaya başladı. Müşteri temsilciliğini aradığımda tesis ücretiyle bundan sonraki faturalarınız bu şekilde olacak bilemiyoruz denildi yani bir yıl benden haksız ücret alınmaya devam edilecek.

Şakir 1.535 Okunma

Cevaplar

 • Şakir 05 Eylül 2014

  şikayet durumu cevaplanmış görülüyor verilen cevap:Vodafone Gsm hatlarınız ile ilgili sorunlarınıza en hızlı çözüm için şikayetinizi sitede bulunan Vodafone firma başlığı altından iletmenizi rica ederiz.

 • Şakir 24 Ağustos 2014

  Şikayetimi Vodafone firma başlığı altında da yazdım ama değişen hiç bir şey yok.

 • Şakir 11 Ağustos 2014

  12 ay taahhütle herşey dahil 30 tl diyerek yapılan aboneliğim sadece bir ay denildiği gibi uygulandı iki ve üçüncü aylarda 36.10 kr olarak faturalandırılmaya başladı müşteri temsilciliğini aradığımda tesis ücretiyle bundan sonraki faturalarınız bu şekilde olacak bilemiyoruz denildi yani bir yıl benden haksız ücret alınmaya devam edilecek

 • Vodafone Net Temsilcisi11 Ağustos 2014

  Vodafone Gsm hatlarınız ile ilgili sorunlarınıza en hızlı çözüm için şikayetinizi sitede bulunan Vodafone firma başlığı altından iletmenizi rica ederiz. Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodafone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön