Vodafone Net Abonelik İptalindeki Zorluklar!

Mustafa A. |

Bir hizmeti satın alırken gösterilen hassasiyet nedense , o hizmeti sonladırırken gösterilmiyor . Her işlemi online veya telefonla yapabiliyorken ( buna para ödemede dahil ) Neden ADSL aboneliğimin iptalin de benden dilekçe ve kimlik fotokopisi isteniyor. Ve bunun sonucunda posta gecikmelerine ve müşteri hizmetlerinin geri aramalarına mecbur kalıyorum . Bu bir caydırıcılık politikası ise bunun başarılı olacağına hiç ihtimal vermiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik / Paket İptal

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa A.
  20 Şubat
  16:36

  Vodafone abonelik iptalimi 10 gündür onaylamamakta israr ediyor. Aps ile gönderdiğim evrakları 4 gündür bulamayınca Fax ile tekrar gönderdim. Buna rağmen hala aboneliğimi iptal etmiyorlar

 • 15 Şubat
  15:33

  Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Süreç konusunda müşterimize detaylı bilgi verilmiş, sorunu çözülmüştür.

  Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0216 5561020) arayabilirsiniz.

  Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,
  Vodofone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.