11 Aralık 2013

Vodafone Net Abonelik İptali İmkansız mı!

Vodafone Net'in görmezden geldiği 2137***3 no'lu şikayetimde de belirttiğim üzere 10. 10. 2013'te Vodafone Net (Eski Koç Net-Biri ADSL)'den internet hizmeti almakta iken Doping İnternete (Milenicom'a) geçiş yaptım ve bu tarihten itibaren bu firmadayım. Geçişten sonra Vodafone Net fatura göndermeye devam ediyor.

Müşteri hizmetleriyle defalarca görüşmeme rağmen çeşitli bahaneler öne sürerek faturaları en kısa zamanda sonlandıracaklarını söylüyorlar. Ancak bu ay 2. faturayı da gönderdiler. Vodafone Net'in benim artık müşterileri olmadığımı ve bundan sonra da olmayacağımı anlamasını, beni azat etmesini ve ödediğim fatura bedellerini yasal faizleri ile birlikte iade etmesini istiyorum.

Halil 356 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Net Temsilcisi16 Aralık 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Süreç konusunda müşterimizin sorunu çözülmüştür. Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0216 5561020) arayabilirsiniz. Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodofone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön