28 Mart 2013

Vodafone Net Abonelik İptali!

Mevcut olan Birinet aboneliğimi Şubat 2013 tarihinde iptal ettirdim. İptal aşamasında tarafıma bilgi verilmediği halde modem ücretinin tarafıma tahakkuk edileceği bilgisi verilmiştir. 150 tl civarında olan bu ücretlendirme, hiç bir şekilde iptal başvurumda tarafıma bildirilmemiştir.

Müşteri hizmetlerine konuyu aktardığımda kapatma işlemleri başvurusunda konunun aktarılmış olması gerektiğini dile getirdiler ve bende buna istinaden yapılmış olan görüşmenin ses kayıtlarının dinlenmesini talep ettim. İlk görüşmemde mevcut modemin anlaşmalı kargo ile evden teslim alacakları dile getirmişlerdi. Müşteri hizmetlerinin tutarsızlığından kaynaklanan mağduriyet ile ilgili çözüm beklemekteyim.

Özer 66 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Net Temsilcisi24 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Süreç konusunda müşterimize detaylı bilgi verilmiş, sorunu çözülmüştür. Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0216 5561020) arayabilirsiniz. Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodofone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön