22 Kasım 2014

Vodafone Net Abonelik İptali!

Vodafone Net'ten internet hizmeti almaktayım. Bir ay önce kapattırmak için faks çektim karşı tarafa ulaştı fakat hala aboneliğim iptal edilmemiş yeni fatura geldi. Halbuki abonelik kapattırma dilekçesinde hemen kapatılsın kutucuğunu işaretlemiştim bu sorumsuz davranıştan Vodafone Net sorumludur. Müşteri hizmetlerini arıyorum bağlanıyor deyip meşgule atıyorlar. Hemen aboneliğimi iptal edilmesini istiyorum. Bu fatura içinde tüketici mahkemesine başvuracağım.

Oğuzhan 1.243 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Net Temsilcisi24 Kasım 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Süreç konusunda müşterimize detaylı bilgi verilmiştir. Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0850 2101020) arayabilirsiniz. Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodafone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Net Temsilcisi24 Kasım 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Vodafone Net'e göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0850 2101020) arayabilirsiniz. Saygılarımızla, Vodafone Net İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön