07 Mart 2013

Vodafone Net Abonelik İptali!

Eşim adına kayıtlı Biri Adsl'e 04/02/2013 tarihinde sözleşmemiz bitip 05/02/2013 tarihinde dilekçemizi yazılı olarak gönderdim. Sözlü olarak teyit almama rağmen işlem kaydını evraklarınız eksik gerekçesi ile 18/02/2013 tarihinde işleme almışlardır. Yaklaşık olarak 30-32 günlük süre zarfında hemen hemen bütün müşteri temsilcileri ile görüşmeme rağmen hala işlem yapmamaktadırlar.

Yasal süre de dolmuş olmasına rağmen halen söylenenler aynen şöyledir: "Abonelik iptal aşamanızın son kısmına gelinmiş bulunulduğundan portunuz en kısa sürede boşa çıkarılacaktır. Aciliyetiniz ilgili birime bildirilmiştir.

Gökhan 257 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Net Temsilcisi11 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Süreç konusunda müşterimize detaylı bilgi verilmiş, sorunu çözülmüştür. Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0216 5561020) arayabilirsiniz. Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodofone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön