Vodafone Net Aboneliğimin Bir Türlü Nakil İşleminin Yapılmaması.

Murat E. |

Vodafone Net firmasından aldığım İnternet aboneliğimi taşınmam dan dolayı nakil işlemi yaptırmak istedim fakat bir türlü beceremediler her gün aramama rağmen her gün kayıt açtırmama rağmen bir türlü bitiremediler.

Altı üstü bir nakil işlemi bu kadar mi uzun sürer Vodafone çağrı merkezi hizmetleri sıfır destek sıfır alt yapı sıfır koskoca dünya devi diye övünen Vodafone bile bu kadar kaliteden yoksunsa sebebini araştırmak lazım. Lütfen rica ediyorum bu soruna çok acil bir çözüm.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Devir/Nakil

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Mart
  11:10

  Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Süreç konusunda müşterimize detaylı bilgi verilmiş, sorunu çözülmüştür.

  Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0216 5561020) arayabilirsiniz.

  Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,
  Vodofone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Murat E.
  15 Mart
  14:52

  Şikayetimle ilgili herhangi herhangi bir işlem yapılmadığı gibi 1 ile 7 gün arasında işleminiz gerçekleşecek denildi ama sürenin geçmesine rağmen hiç bir işlem yapılmadı. Yapılacak gibide görünmüyor. Birdaha vodafone net mi ASLA...