16 Nisan 2013

Vodafone Net Aboneliğim İptal Edildi Diyorlar Ama Portumu Boşaltmıyorlar!

0224-245**4 no.lu telefon hattının sahibiyim. Benim hattım üzerinden bir başka kişi adına açılan Birinet aboneliğini iptal ettirmeye çalışıyorum.Abone olan kişi aboneliğin iptali için Müşteri hizmetlerine gerekli müracaatları 09.04.2013 tarihinde yapmış olmasına rağmen, Birinet Müşteri hizmetleri hat iptal işleminin devam ettiğini söylüyor ama 8 gündür portumu boşaltmıyorlar.

Ben hat sahibi olarak bir başka internet servis sağlayıcısına abone olmak istiyorum.Ancak, hattım üzerinden bir başka kişiyi yasal olmayan bir uygulama ile abone yapan Birinet (Vodafonenet) portumu bilerek boşaltmadığı için benim işlemlerimi engellemektedir. Dava açarak tazminat hakkını kullanacağımı bildirmek istiyorum.

Ender 294 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Net Temsilcisi18 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Süreç konusunda müşterimize detaylı bilgi verilmiş, sorunu çözülmüştür. Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0216 5561020) arayabilirsiniz. Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodofone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön