20 Ocak 2014

Vodafone Net Aboneik İptali ve Fatura Gönderimi!

3 ay önce çok yanlış bir karar vererek geçtiğim (hatta telefon ile fazla ısrar sonucu geçirildiğim) Vodafone Net faturalarımı bankama otomatik ödeme talimatı verdim. Fakat diğer otomatik ödemelerimde hiçbir sıkıntı yaşamadığım halde 3 aydır Vodafone Net'e ait faturalarımın ödenmediğini öğrendim.

Bankadan aldığım bilgi, Vodafone Net kaydım olduğu fakat kendilerinden herhangi bir fatura tutarının bankaya yansıtılmadığı doğrultusunda. Vodafone Net'i aradığımda tatmin olmadığım cevaplar aldığımdan ve internetimde de sıkıntı yaşadığımdan en kısa zamanda sözleşmemin sonlandırılmasını istiyorum. İptal ettiğim takdirde bana ne kadar cezai fatura keseceklerini merak ediyorum.

Samiye 110 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Net Temsilcisi23 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Süreç konusunda müşterimize detaylı bilgi verilmiştir. Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0216 5561020) arayabilirsiniz. Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodofone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön