Vodafone Net 6 Gündür İnternet Yok!

Ali Rıza K. |

Altıncı gün oldu internet yok. Biraz önce Vadofone Net'i aradım modem kurulumu ücretsizdi, bizden 25 tl istediler dedim. Birde Vodafone Net'in tanıtımı için bizi arayan arkadaş bize ayda 60 tl internet ve ayda 3000 dk her yöne dakika diye tanıttı. Bunların hepsi 60 tl dedi. Şimdi öğreniyorum akşam 7'den sabah 7'ye 3000 dk bütün ev telefonları zaten öyle. Aynı şeyi allayıp pullayıp kelime oyunlarıyla insanları yanıltıyorlar. Neyse telefondaki hanım telefonu yüzüme kapattı. Altı gündür internet yok. Telefonun sıfırları kapanmış, internetin olmadığı günlerin faturasını da benden keserler. Vodafone dünya çapında bir marka ya neyse.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Çağrı Merkezi Bilgilendirme Teknik Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali Rıza K.
  18 Şubat
  22:40

  bissürü laf kalabalığı kardeşim boşverin ne oldu şimdi 60 tl internet oldu telefon yine aynı değişen ne var hiçbirşey avantajı ne hiçbirşey

 • 25 Aralık
  14:52

  Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Süreç konusunda müşterimize detaylı bilgi verilmiştir.

  Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0216 5561020) arayabilirsiniz.

  Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,
  Vodofone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Ali Rıza K.
  22 Aralık
  00:23

  O kadar telefonla aramama rağmen bu siteye şikayetimi yazdıktan sonraki süreçte beni arayip yardimci oldular yaziklar olsun