Vodafone Net 310 TL Peşin Ödediğim İnternet'e Giremiyorum!

Mehmet Emin U. |

Yaklaşık 1 ay önce Vodafone. Net internet aboneliği için başvuru yaptım. Tek koşulum vardı. O da kurulum için yardım etmeleriydi. Kendi paramda dışarıdan modem aldım. Kurulum çok zor oldu kimlik bilgilerim yanlış girildi ama sağ olsunlar kurulum için yardımcı oldular İnternet'im açıldı.

2 gün önce durup dururken İnternet'e giremedim. Müşteri hizmetlerini aradım arıza kaydı açtılar ve modemi resetlememi sonra yardımcı olacaklarını söylediler. Bugün arayıp tekrar modem kurulumunu kendi imkanlarıyla yapmamı söylediler. Vodafone Net e 310 TL peşin 3 aylık para ödedim ama İnternet'e girmem için yardımcı olmuyorlar. Ben de kurulum yapmayı bilmiyorum. Teknik destek vermiyorlar.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Çağrı Merkezi Sorun Çözme Teknik Servis Kurulum

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet Emin U.
  20 Ekim
  14:03

  Sorunumu her zamanki gibi kendi imkanlarımla çözdüm. Vodafone net kesinlikle sorunumu çözmedi. Güzel bir firma avantajlı ve olumlu tarafları var teknik destek vermelerde gene seçeceğim bir firma olurdu. Ama sadece teknik destek vermedikleri için 1 ay sonra farklı bir internet servis sağlayıcısından gühizmet alıcam, vodafone net kendini teknik destek konusunda geliştirmeli

 • 16 Ekim
  09:16

  Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Süreç konusunda müşterimize detaylı bilgi verilmiş, sorunu çözülmüştür.

  Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0216 5561020) arayabilirsiniz.

  Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,
  Vodofone Net İletişim Hizmetleri A.Ş.