21 Haziran 2016

Vodafone Net 3 Aydır İnternet Bağlanmadı...

29 Mart tarihinde daha önceden adres değişikliği sebebiyle iptal ettirdiğim internet bağlantısının üzerine yeni adresimde altyapı Vodafone Süpernet hizmetini desteklemediğinden dolayı Vodafone ADSL hizmetine başvurdum. Ertesi gün Türk Telekom'dan gelen ekip binaya hat girişi olmadığını gördü ve bunu kendileri yapamayacaklarını, bunun için Bolu'dan gelen ekibin yapması gerektiğini söyledi.

15 gün boyunda hiç kimse arıza için gelmedi ve internet başvurum iptal edildi. Ben de bunun üzerine durumu tekrar çağrı merkezine bildirdim. 29 Nisan tarihinde tekrar bir ekip geldi. Özensiz bir şekilde bir kablo çektiler ve modemin kablosunu bu kabloya bağlamamı söylediler. Dediklerini yaptım fakat internet gelmedi. Durumu çağrı merkezine aktardım ve 20 gün içerisinde herhangi bir ekip gelmedi. 1 hafta içerisinde internet bağlantımın sorunsuz olarak yapılmasını aksi takdirde iptalini istiyorum.

Kerim 308 Okunma

Cevaplar

  • Kerim20 Haziran 2016

    Ufak bir hata olmuş. 29 Nisan tarihinde yaptığım başvuru ikinci kez iptal edilmiş ve hat çekme işlemi ancak 1 Haziran tarihinde tamamlanmıştır. 1 Haziran'da internet aktivasyonum tamamlandığı halde internete girememekteyim. Bu süre içerisinde hizmeti kullanamadığım için herhangi bir fatura bedeli yansımaması hususunda gerekenin yapılmasını rica ederim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön