22 Ekim 2014

Vodafone Net 21 Gündür Oyalama Taktiği Uyguluyor!

1 ekimde şirketimizin kameralarında kullandığımız Vodafone Net internet hattının sürekli bağlantısının kopması nedeni ile müşteri hizmetlerini aradım. Şirketimizin güvenliği nedeni ile acil olarak onarılmasını rica ettim. Önceki aramalarımda Türk Telekom alt yapısından kaynaklı olduğunu, sonraki aramalarımda kendilerinin ekip gönderip yapacaklarını söylediler.

Sürekli aramama rağmen ekip gelmediği için BTK'ya şikayette bulundum. BTK'ya gelen cevap, özrü kabahatlarından büyük. Ekteki vekaletime bakmadan şirket için vekaleti olan bir personelin başvuruda bulunabileceğini yazdılar. Bende ekim gelmedi, yoksa oyalama taktiğimi diye cevap yazdım. Eke bakmadan cevap yazıyorlar. 21 gündür oyalıyorlar.

Ömer 1.552 Okunma

Cevaplar

  • Ömer 27 Ekim 2014

    27. gündeyiz fakat bir türlü hizmet gelmek bilmiyor. hizmetin geleceği yerde karmı var, yollarmı kapalı !!!!!!!!!!!

  • Ömer 22 Ekim 2014

    Merhabalar, bu gün 22.gündeyiz. dünde tekrar 0850 210 0542 nolu telefonu arayarak sorunun giderilmediğini aciliyetini bildirdim ama 1 adım ilerleme görmüyorum , veya adım atıyorlarsa bilgi vermiyorlar. adımlarını o kadar gücük atıyorlarki vodafone ortaklarından yanılmıyorsam İngiliz firması. İngilizlerden iş emri, veya talimat bekleniyor olsa gerek !

  • Vodafone Net Temsilcisi22 Ekim 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön