17 Eylül 2014

Vodafone Net 2 Aydır İnternet'i Bağlayamadılar.

Sabit hattım ve İnternet'imin bir ödendiği taahhütlü paketten Vodafone kullanıcısıyım. Ağustos ayının başından beri İnternet bağlantım yok. Sorunumu hiç bir şekilde çözemediler. Müşteri temsilcisinden müşteri temsilcisine aktarıldık sürekli.

Ulaşmak ayrı bir sorun. Teknik destek gönderdiler olmadı. Özel elektrikçi çağırttılar olmadı. Türk Telekom'u aramamızı söylediler olmadı. Sorunumuzu kendimiz çözmemiz için oradan oraya aktarıldık ama çözüm yok. Buna rağmen kullanamadığımız bir şeyin faturasını ödüyoruz lakin sözleşmemiz fesh edilmiyor. Bu çok kısa bir özeti. Ne yapacağımızı şaşırdık. Sürekli bilgilerimiz kontrol ediliyor arıza kaydı açılıyor.

Tugce 332 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Net Temsilcisi21 Eylül 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Süreç konusunda müşterimize detaylı bilgi verilmiştir. Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0850 2101020) arayabilirsiniz. Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodafone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Net Temsilcisi17 Eylül 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Vodafone Net'e göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0850 2101020) arayabilirsiniz. Saygılarımızla, Vodafone Net İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön