02 Mayıs 2013

Vodafone Net 16 Mbps Bağlantı Sağlayamıyorlar!

1 ay önce Ttnet'ten Vodafone Net'e geçtim bana internet bağlantımı 12. günde sağladılar ve
16 Mbps hızı sağlayamadılar. Modemim yeniden başlatıldığında sürekli bağlantı hızım modem arayüzünde değişiklik gösteriyordu. (15***Mbps - 14***Mbps - 13***Mbps vb.) sürekli aşağı yukarı değişiklik gösteriyordu. Sorunum çözülmeden bir arka mahalleye taşındığım için nakil başlattım.

1 hafta önce bir alt mahalleye bağlantımı nakil yaptırdım 24 Nisan tarihinde daha bugün internet bağlantım sağlandı. Tekrar aynı sorunu bugün 01.05.2013 tarihinde yaşamaya başladım tekrardan ve yine telefona sarılıp aramaya başladım (sabah - öğle - akşam) yine klişe cevap olan "Biz sizi ararız" cevabını aldım. Hizmet sıfır.

Ömer 50 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Net Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Süreç konusunda müşterimize detaylı bilgi verilmiş, sorunu çözülmüştür. Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0216 5561020) arayabilirsiniz. Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodofone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön