04 Nisan 2013

Vodafone Net 1,5 Senedir Aldırılamayan Modem!

Eşimin adına olan internet aboneliğini 2012 yılbaşı itibarıyla iptal ettirdik. Verdikleri modemi kurye aracılığı ile geri aldıracaklarını söylediler. Geçen süre içinde modemi aldırmadıkları gibi 4 kez açtırdığımız kayıta da cevap vermediler. 2012/11. ayda kurye bizi arayıp bulamamış(!).

2013 yılı 4. ayında modem hala bizde. 150 TL adımıza tahakkuk ettirilmiş fatura da duruyor haliyle. Son defa müşteri hizmetleri ile görüştüm, onların yaptığı gibi bende görüşmeyi kaydettim. Bizim kargolamamızı istediler, özellikle sorunca ödemeli yollayamayacağımı söylediler. Bende modemi aldırmanın kendi sorumluluklarında olduğunu, bu nedenle herhangi bir kargo ücreti ödemeyeceğimi belirttim.

Abdullah 99 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Net Temsilcisi18 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Süreç konusunda müşterimize detaylı bilgi verilmiştir. Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0216 5561020) arayabilirsiniz. Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodofone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Abdullah 17 Nisan 2013

    Biraz evvel genel müdürlük tarafından arandım. Bana sitedeki şikayetim üzerine ulaşmışlar, yani müşteri hizmetlerine bırakılmış kayıtlar üzerine de değil..2012 ocak ayında iptal ettirdiğim abonelik için birisi 7. diğeri 11. ayda olmak üzere 2 defa kuryenin beni aradığını fakat ulaşılamadığımı söyleyerek tekrar kurye yönlendiremeyeceklerini, istiyorsam bedelini ödeyerek modemi yollayabileceğimi aksi takdirde oluşan modem faturası için yasal takip başlatacaklarını söylediler. Bende bu şekilde bir çağrı almadığımı, bunu iddia ediyorlarsa kanıtlamaları gerektiğini, herhangi bir girişimlerinde benimde hukuki olarak haklarımı kullanacağımı söyledim. Çözüme yönelik en ufak değişen birşey yok yani. Müşteri odaklı olmaktan çok uzak bir yaklaşım..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön