13 Ağustos 2015

Vodafone Net 10 Gündür İnterneti Bağlayamadı.

3 Ağustos tarihinde internet başvurusunda bulunduğumda bana max. 1 hafta da işlemler sonuçlanıyor bu İstanbul'da daha kısa bile sürüyor dendi. Ancak aradan 10 gün geçmesine rağmen hala alt yapı sağlayıcının kontrolü bekleniyor diye yanıt alıyorum ve kimse bana internetin ne zaman bağlanacağına dair net bir şey söylemiyor.

2 gün önce aradım durumu anlattım işleminiz ile ilgili acil kaydı düşüyoruz sizi arayacağız dediler ancak arayan mesaj atan olmadı. Halbuki sözleşme için imzalanması için her adımda anında mesaj attılar hatta son aradığım kişi bana yasal süre 12 iş günü daha dolmamış dedi o zaman pazarlama yaparken neden insanları yanıltıcı bilgi veriyorsunuz. Daha başlamadan sıkıntı yaşattı.

Mehmet 242 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet 28 Ağustos 2015

    Firma hala İnternet bağlayamadı ve hala daha net bir şey söyleyemiyorlar. Üstelik tarafıma dönüş yapma nezaketinde bile bulunmuyorlar. Üstelik kendilerinin anlaştığı çağrı merkezi üzerine suç atıyor. Sözleşmeyi ben Vodafone Net ile mi imzaladım çağrı merkezi ile mi? Bu kadar beceriksiz ve la kayıt bir firma. Kendilerini pazartesi günü mahkemeye veriyorum artık orada kendileriyle görüşürüz.

  • Mehmet 21 Ağustos 2015

    3 Ağustos'ta başvurumu alan arkadaş yanlış almış bu nedenle ayın 14 ünde iptal ettiler ve yeni başvuruyu aynı gün yapmama rağmen ayın 17 sinde gerçekleştirdiler ve acil olarak işlemler bitecek dediler fakat hala durum aynı Türk Telekomda birileri gelip hatta bakacakmış ve bana yasal süre 12 is günü diyorlar birde yeni başvuru üzerinden gecerliymiş benim sözleşme tarihim 4 Ağustos ama ilgilenen bile yok bir önceki şikayetim için firma dönüş bile yapmadı bu kadarda ilgisiz bir yapı var ayrıca hatalı verdikleri bilgilerde bizi bağlamaz önemli olan sözleşme deyip işin içinden çıkıyorlar o zaman sözleşme tarihini dikkate al Vodafone yoksa mahkemeye vereceğim sizin yüzünüzden işlerimi yapamaz oldum

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön