07 Eylül 2013

Vodafone Net 1 Haftadır Hattımı Açmıyor!

Borcundan dolayı kesik olan internet ve ses Vodafone Net hattımın faturalarını 30-31 Ağustos tarihlerinde İş Bankası aracılığı ile ödememe rağmen bir haftadır hatlarımı açmıyorlar. Faturalara ait dekontları kendilerine e-mail yoluyla göndermeme rağmen kayıtlarında borçlu görünüyorum, ilgililerle yapmış olduğum telefon görüşmelerinden de sonuç alamıyorum.

Ben aramaktan bıktım sinirlenmeye başladım dile kolay tam 7 gündür sonuç alamadım. Mükerrer ödemede yapmak istemiyorum. Kurumsal bir firmaya yakışmayan çözüm üretmekten çok sorun üretiyorlar. Muhasebe servisinin çalışmadığını düşünüyorum sözleşmemi ilk fırsatta iptal edeceğim.

Hayrullah 48 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Net Temsilcisi27 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Süreç konusunda müşterimize detaylı bilgi verilmiş, sorunu çözülmüştür. Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0216 5561020) arayabilirsiniz. Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodofone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Hayrullah 09 Eylül 2013

    Vodafonet'in kendi tahsilat biriminin hatasından 8 gün boyunca hem tlf. hemde internet hizmeti alamadım,işyerimin bütün işleri aksadı haklı olduğum halde derdimi anlamadılar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön