18 Eylül 2013

Vodafone Ne Olduğunu Bilmediğim 2 Fatura Gönderdi!

90 TL ve 60 TL olmak üzere hiç kullanmadığım vodem hattıma 2 fatura geldi. Aradığımda bir yere üye olduğum söylendi ve iptal etmem gerektiği söylendi, karşımda muhatap yok.

Vodafone ben yapmadım deyip kenara çekiliyor. Asıl ben yapmadım telefonum mesaja görüşmeye her şeye kapalı sadece internet o bile kotalı ama paraya gelince almayı biliyorsunuz.

Öyle bir şey yok ama abone olurken en azından zahmet edip bak buraya abone oluyorsun şu kadar paranı alacaklar onaylıyor musun demeniz gerekiyor.

Serdar 33 Okunma

Cevaplar

 • Serdar25 Eylül 2013

  maalesef çözüme ulaşamadım faturaları ödedim hatalarını kabul etmiyorlar.Bide yeni hat teklif ediyorlar tşk ettim ve hattımı iptal ettirdim,vodafone dan vodem internet alırken bu konuyu mutlaka konuşun öyle alın yoksa hiç beklemediğiniz bi anda baya yüksek bir fatura ile karşılaşabilirsiniz

 • Serdar20 Eylül 2013

  cevap göndermişsiniz evet onaylamışsın diyorsunuz ama ben hiç bir şeyi onaylamadım.eğer ben onaylamış olsaydım en azından bir dosya indirirdim nitekim dosya indirmediğimide belirtmişsiniz bu tamamen bir tuzaktır benden alınan ücretlerin geri ödenmesini talep ediyorum burada bi hata varsa sizdedir o şirkette değil...benim aboneliğim herşeye kapalı mesaj bile gönderemiyorum

 • Vodafone Temsilcisi20 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 20.09.2013 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Vodafone Temsilcisi18 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön