27 Haziran 2014

Vodafone m.vodafone.com.tr Sitesine Girmek Ücretli.

Ben 27:06:2014 saat 00:49:31 tarihinde internete erişmeye çalıştım. İnternet sitesi olarakta ücretsiz olduğunu bildiğim için "m.vodafone.com.tr" sitesine girdim. Müşteri temsilcisinin yolladığı "Vodafone İnternet" ayarları ile giriş yapamayıp ben Vodafone sitesinden ayarları manuel bir şekilde kurdum. Yeni kurduğum ayar "Vodafone GPRS" idi.

Daha sonra "m.vodafone.com.tr" açıldı. Zaten orada "Bu serviste yapacağınız tüm işlemler ücretsizdir.
yazısı vardı. Bende biraz sitede gezindim. Yaklaşık 5-6 dk. sonra tarayıcıdan çıktım. Sonra bir kullanım bilgisi geldi:
Kullanım Miktarı:60.54 kb.
Kullanım Tutarı:84 kr.
Kalan Tutar:1.bilmem kaç.
Bu sorumsuzluktur. Bu sorunun düzeltilip liramın yollanmasını rica ederim.

Berat 317 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi02 Temmuz 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, 01.07.2014 tarihinde tarafınıza yapılan geri dönüşte ulaşılamadığı tespit edilmiştir.İncelemeye yönelik detaylı bilgilere Müşteri Hizmetlerimiz kanalı ile ulaşabilirsiniz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Berat 01 Temmuz 2014

    Vodafone naptın sesin soluğun çıkmadı... ?

  • Vodafone Temsilcisi27 Haziran 2014

    “ Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön