04 Nisan 2013

Vodafone Müşteriyi Bezdirme Çabaları!

Mevcut tarifeme ek olarak hattıma 1 GB'lık bir internet paketi tanımlamak istiyorum. Konu ile ilgili www.vodafone.com.tr ve www.vodafonefreezone.com web sitelerindeki paketleri ile ilgili esasları incelediğimde hattıma tanımlanamaması için herhangi bir aksi unsur görülmüyor ki müşteri hizmetleri de aynı şeyi iletti.

542 müşteri hizmetleri ise son iki görüşmemde web sitesinde yer almayan bir bilgiyi iletip bahaneler ile başından savıyorlar. Bahsettiğim konu ile ilgili ekran görüntüleri de ekte mevcut. Müşteriyi baştan savmak yerine problem çözümü konusunda kendilerini geliştirip müşteri memnuniyeti sağlanmasını, en kısa sürede çözüme kavuşmasını istiyorum.

Hasan 44 Okunma

Cevaplar

 • Hasan10 Nisan 2013

  Müşterilerinize referans olarak gösterdiğinizi resmi web sitenizde yer alan bilgiler doğrultusunda müşteri hizmet talep etme hakkına sahip. Siz de bu hizmetleri sağlamak ile mükellefsiniz. Sizden hizmeti talep ettiğim tarihte siteniz üzerindeki esaslarda olumsuz bir durum söz konusu değildi! Bu yüzden ısrarla bu paketi istiyorum sizden. Sebep olarak kendi ürettiğiniz bahaneleri kılıfına uydurabilmek adına uzunca bir süre geri dönüş yapmayıp, gerekli düzenlemelerden sonra olumsuz geri dönüş yapmanız ne kadar mantıklı sizce! Çözüm bulmak yerine kendi hatalarınızı örtbas etmekten vazgeçmediğiniz sürece memnuniyet adına tek bir hamle bile yapamayacaksınız.

 • Vodafone Temsilcisi10 Nisan 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz..İncelemeye yönelik detaylar şikayetvar.com iletişim bilgilerinizde yeralan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

 • Hasan04 Nisan 2013

  Bu konuda anlayış sınırlarını zorladınız. Aynı konu ile ilgili belirttiğiniz linkten 3 farklı kayıt ayrıca 542 müşteri hizmetleri üzerinde konu ile ilgili açılmış birkaç farklı kayıt mevcut. Hata olmadığı belirtilen Standart sistem mesajları dışında çözüm odaklı yapılan hiçbir işlem yok! Bir konu daha, bir keresinde bir buçuk ayı bulması dışında genellikle 15 gün kadar süren geri dönüş süreleriniz mevcut. Kaldı ki bu sürede müşterilerin resmi web siteniz üzerinden veya farklı kanallarda açıklarınızı yakaladığı konuları düzeltmek için bile uzunca bir süre! Tatmin edici bir sonuç ya da açıklamalar ile gelmelisiniz.

 • Vodafone Temsilcisi04 Nisan 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön