15 Aralık 2014

Vodafone Müşteriye Kabaca Davranışlar!

Son sıralar şirketiniz tarafından yeni kampanyalarınızla ilgileniyor muyum diye sorulmak için aranıyorum ve yapılan konuşmalar hiç hoş olmuyor. Bugün (15.12.2014 14:30) arandım ve telefon yüzüme kapatıldı. Uluslararası bir markayız diye insanların karşısına çıkıyorsunuz ama müşteriye karşı yapılan davranışlar pek o kalitede olmuyor.

Mahmut 60 Okunma

Cevaplar

  • Mahmut 29 Aralık 2014

    Evet üstüne bi daha aranıp size şöyle bir güzellik yapalım dendi 1 GB ekstra internet 5 TL'de indirim. Ben de size bundan sonra Vodafone'la kesinlikle çalışmayacağımı söylemiştim. Ağzınızla kuş tutsanız bile, zor sizle çalışmam. Kolay Gelsin.

  • Vodafone Temsilcisi25 Aralık 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 25.12.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi15 Aralık 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön