Vodafone Müşterisiyle İlgilenmiyor.

Hüseyin K. |

Vodafone 11.08.2014 tarihinde tarifem ile ilgili başvuruda bulundum. Vodafone şirketi hala cevap vermedi. İşlemleri geciktirerek vakit kazanmaya mı çalışıyor, yoksa müşterileri önemsemiyor mu anlayamadım. Lütfedip de ilgilenebilirlerse çözüme ulaştırılması gereken konu bir dakikalık meseledir. Müşteri hizmetlerini arıyoruz şuna baş buna baş bıktırana kadar donduruyorlar. Vodafone ayıplı hizmet sunuyor.

Etiketler :

Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Ağustos
  15:53

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 14.08.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede,
  hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin
  Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.


  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

 • 14 Ağustos
  11:06

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.