Musa D. Teşekkür Mesajı

Sorunum çözüldü teşekkür ederim ama çok geç aranmamdan dolayı da memnun olduğum söylenemez. Yine de teşekkür ederim. Eşimin hattını da Vodafone\'a taşımaya karar verdim.

Vodafone Müşterisini Koruyamıyor.

Musa D. |

26.05.2014'te Yeni Tam Altın olarak taşındım. 30 TL bakiye ile paketimi kullanabilirmişim, yükledim 31.5 TL fakat 24 saat içinde sıfırlandım. Paketim neden aktif olmadı? Madem paketim var ve bunun için yükleme yapıyorum sisteminiz neden paket harici bu bakiyenin düşmesine müsaade ediyor?
Şöyle bir kontrolünüz yok mu? : "IF(Eğer) tanımlı paket varsa ve paket için belirlenen tutar yüklenmişse paketi aktif et ELSE(değilse) herhangi bir harcama yapma, paket aktif olana kadar bekle." Böyle bir IF-ELSE sisteminizde yoksa bu sizin ayıbınızdır, bu kontrolü biz mi yapacağız? Başka yapmamız gereken kontroller varsa lütfen yayınlayın mağdur olmayalım!
Sistemsel kusurunuz var! 31.5 TL iademi istiyorum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İnternet/3G Ücretlendirme Para İadesi Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Musa D.
  05 Haziran
  12:35

  Sonunda sorunum çözüldü, teşekkür ederim.
  Tek sıkıntı çok geç aradılar 1 haftayı geçti. Ayrıca köntör yokken müşteri hizmetlerini arayamamak canlı görüşme yapamamak ta firmanın eksiğidir bence. Bir de online işlemlerden 2 ay dolmadan dakika yüklemeye izin vermemesi de eksiklik.

  Ayrıca:
  " Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. " ifadesi içine min ve max gün değerleri de eklenirse en azından ne kadar süre bekleyeceğimizi biliriz....

  Teşekkür ederim.

 • Musa D.
  05 Haziran
  12:30

  Sorunum çözüldü teşekkür ederim ama çok geç aranmamdan dolayı da memnun olduğum söylenemez. Yine de teşekkür ederim. Eşimin hattını da Vodafone\'a taşımaya karar verdim.

 • Musa D.
  02 Haziran
  11:39

  1 Hafta geçti halen ilgilenilmiyor sorunumla. Hazır cevabı copy/paste etmekle müşteri hizmetleri yaptığını sanan bir anlayış ne kadar çözüm üretebilir ki ?

 • Musa D.
  30 Mayıs
  09:46

  Cevaplandı ama çözülmedi. Bugün 3. güne giriyoruz ne arayan var ne soran. Vodafone müşteri hizmetleri züper çalışıyor. Çıkmaz ayın son çarşambası ararlar heralde... Hoş arasalarda bu bizim kusurumuzdur deyip 30 TL'mi iade edeceklerini de sanmıyorum ya...

 • Musa D.
  28 Mayıs
  15:46

  542'yi arayınca yeterli bakiyeniz yok diyor! dakka mı bıraktınız da 542'yi ara diyorsunuz?

 • 28 Mayıs
  15:15

  "
  “ Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.”
  "

 • Musa D.
  28 Mayıs
  14:46

  Vodafonun kendi sitesinden lira yüklemek istediğimde en az 2 aylık abone olmam gerektiği uyarısı çıkıyor. Bundan ne anlayabilirim? Yani ben tutup lira yüklesem vodafondan para mı çıkacak 2 ayı doldurmadığım için? Sisteminizi elden geçirin lütfen!

 • Musa D.
  28 Mayıs
  14:44

  Bakiyem 0 olduğu için müşteri hizmetlerine de bağlanamıyorum bu da ayrı bir muamma!

 • Musa D.
  28 Mayıs
  14:42

  Verecekleri cevabı biliyorum, ararlarsa, efendim yükleme yaptıktan sonra hemen interneti kullanmışsınız, kullanmayacaktınız falan filan diyecekler...
  Kardeşim paketim varsa ve paketin idamesi miktarında lira yüklüyorsam sistem bunu anlamalı buna göre kontrol yapmalı ve beni korumalı bu sistem. Ben her ay tereddüt ederek mi lira yükleyeceğim?