08 Mayıs 2013

Vodafone Müşterilerine Çok İlgisiz!

Vodafone yetkililerine mağduriyetimi ve şikayetimi bildiriyorum ama ne kimse dikkate alıyor ne kimse umursuyor buradan da ne anlıyoruz Vodafone'nun sadece reklamlarda ve sözde müşterisini çok düşünen yaptığı kampanyaların arkasında duran bir firma olduğunu görüyoruz ama alakası yok mail atıyorum müşteri hizmetleriyle görüşüyorum ama hiç kimse umursamıyor koskoca köklü bir firmaya hiç yakışmayan olaylar ama Vodafone'nun pek de umurunda değil. Bu tarz şikayetleri bence dikkate alın yada reklamlarda biz böyleyiz biz şöyle kullanıcılarımızı düşünüyoruz deyip insanları yanıltmayın çünkü yakışmıyor size.

Ali 24 Okunma

Cevaplar

  • Ali10 Mayıs 2013

    belli ettiniz ne kadar samimi ve gerçekci olduğunuzu hiçbir kampanyanıza inanmıyorum artık.

  • Vodafone Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 06.05.2013 tarihinde mail adresinize gönderim yapıldığını belirtmek isteriz.Mail account unuzda yer alan spam ve junk mail bölümlerini kontrol etmenizi öneririz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön