26 Nisan 2013

Vodafone Müşterilere Haksızlık Yapıyor!

Yıllardır Vodafone kullanıcısıyım, üstelik oldukça memnundum da. Vodafone red tarifesi kullandığım halde red üyesi gözükmüyorum. üstelik yıllardır red tarifesinden ve servislerinden yararlanıyordum. Neden olduğunu bilmediğim bir şekilde red üyeliğinden çıkarılmışım. şikayetimi bildirdim ama geri dönüş olmadı.

Tarifemi seçmeme yardımcı olan arkadaş yeterince bilgilendirme yapmadığından iki ay önce red mini tarifesine geçtim. oysa bir üst tarifede de kampanya varmış ve ben bilgilendirilmedim. Daha sonra bir üst tarifeye geçiş yapmayı talep ettim cevap verilmedi.

Kontratlı aldığım cihazla ilgili müşteri hizmetlerini arayıp teknik bilgi almak istedim. Her görüştüğüm başka numara söyledi.

Şeyma 90 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi29 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,546961****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde Red abonelik işlemlerinizin gerçekleştirildiğinin bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Vodafone Temsilcisi26 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön