Vodafone Müşteri Temsilcisiyle Görüşürken Hattı Kesilen GSM Firması!

Ahmet K. |

Vodafone müşteri temsilcisi ile Fatura detayımla ilgili görüşmekteydim uzun bir süre beni hatta beklettikten sonra sorduğum soruyla ilgili bana tam cevap vermeye başlıyordu ki hat kesildi ve bana tekrar geri dönüp bildirim yapanda olmadı telefon yüzüme kapandı. hangi numaradan aradığım ve işlem yaptığım bilinmesine rağmen geri bildirimde bulunulmadı çünkü müşteriye saygı yok.

Etiketler :

Bilgilendirme Erişim Personel

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet K.
  03 Aralık
  17:49

  Hiç bir çözüm veya değişiklik olmadı. bu tür şikayetlere firma alışmış artık pek umursamıyor.

 • Ahmet K.
  14 Mart
  08:56

  Wadafonunun müşterisini arayacak yüzü olmadığı için 15 gün oldu daha konu ile alakalı arayan soran olmadı

 • 28 Şubat
  09:45

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden,544906**** numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde belirtilen konu ile ilgili ses kayıtlarına ulaşım sağlanılammıştır.Detaylı inceleme için Müşteri Hizmetlerimizi aramış olduğunuz tarih,saat ve numara bilgisini tarafımıza iletmeniz durumunda inceleme başlatılabileceğinin bilgisini iletmek isteriz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Müşteri Hizmetleri

 • 27 Şubat
  16:48

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.


  Saygılarımızla,
  Vodafone Müşteri Hizmetleri