22 Ocak 2014

Vodafone Müşteri Temsilcisine Ulaşmak Çok Zor.

Vodafone 542 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak tarife değişikliği yapmak istedim. İlk olarak banttan başka bir müşteri hizmetleri numarasını arayarak (sesli yanıt) ücretsiz kullanabileceğimi ve bu numaranın dakika başı ücrete tabii olduğu konusunda uyarıldım ve sonrasında bir reklam dinlemek zorunda kaldım kendi paramla reklam dinlemenin tadına vardım! Ana menü 3'e bas beşe bas derken sonunda müşteri temsilcisi kısmına geldim. Yaklaşık olarak 3 küsür dakika bekletilerek ve yine tadına doyamadığım kendi paramla reklam dinleme keyfimden sonra müşteri temsilcisine bağlanabildim. Eğer müşteri temsilcileri bu kadar yoğunsa bu benim problemim değil temsilci sayısını arttırarak sorunu halledebilirler.

Yunus 61 Okunma

Cevaplar

  • Yunus25 Ocak 2014

    Vodafone amaç olarak sadece maddi kazanım elde etmek amaçlı bi markadır gözümde şu saatten sonra. Maddi kazanç elde etmek en doğal hakkı elbette lakin bunun yanında müşterilerine de birşeyler kazandırmalı ki kazancı daim olsun. Senelerdir kullandığım Turkcell'i bırakarak 4 yıldır Vodafone'a yüksek faturalar ödeyerek para kazandırdığım için çok pişman ilk fırsatta eskiye dönücem.

  • Vodafone Temsilcisi23 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 23.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Vodafone Temsilcisi22 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön