31 Ekim 2014

Vodafone Müşteri Temsilcisine Bağlanma Sorunu!

Eşime ait tel. faturasını 30.10.2014 tarihinde internet bankacılığını kullanarak 09:27 de ödedim. Fakat saat 17:00 olmasına rağmen hat açılmadı. Müşteri temsilcisine bağlanmak için 7000, 542, 0542542000 üç ayrı numarayı defalarca aramama rağmen bir türlü bağlanamadım.

Vodafone yetkilileri; müşteri temsilcisine bağlanıp derdimizi anlatacağımız yetkiliye neden kolayca erişim sağlayamıyoruz. Ayrıca müşteri hizmetlerinden 1 sonrada 3'ü tuşladığımda hattı açtırmak için, şifre yazıp 7000'e mesaj atıp ücretsiz şifre alıp şifreyi girmeniz gerekmektedir diyorsunuz. Hat kapalı olduğu için tel. mesaj yollayamıyorum şifre için, bu ne çelişki böyle?

Mehmet 1.657 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi05 Kasım 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 03.11.2014 tarihinde iletişim bilgilerinizde yer alan mail adresine Kurumsal Müşteri Hizmetleri tarafından detaylı bilgi paylaşımı sağlandığı belirtilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi31 Ekim 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön