23 Ocak 2014

Vodafone Müşteri Temsilcisine Bağlanamıyorum!

Vodafone 542 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak fatura hakkında bilgi almak istedim.İlk olarak banttan başka bir müşteri hizmetleri numarasını arayarak (sesli yanıt) ücretsiz kullanabileceğimi ve bu numaranın dakika başı ücrete tabii olduğu konusunda uyarıldım ve sonrasında bir reklam dinlemek zorunda kaldım. Ana menü 3'e bas beşe bas derken sonunda müşteri temsilcisi kısmına geldim.

Yaklaşık olarak 5 dk bekletilerek müşteri temsilcisine bağlanamadım ve bunların hepsi ücrete tabi. Eğer müşteri temsilcileri bu kadar yoğunsa bu benim problemim değil temsilci sayısını arttırarak sorunu halledebilirler ya da ücretsiz olsun!

Hatice 36 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi29 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 29.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi23 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön