18 Ocak 2014

Vodafone Müşteri Temsilcisine Bağlanamıyorum.

Vodafone'un müşteri temsilcisine bağlanmak için iki hattı var 1.si 7000 2. 542. 7000'i aramak bedava hattınıza ücret yansımıyor ama kesinlikle müşteri temsilcisine bağlanmıyor. 542 olan ücretli 0.4380 tl dir. Para kazanmak için mi yapılıyorlar yoksa müşteri temsilcisi oturduğu yerde oyun mu oynuyor onu bilmiyoruz. 16 dakika 12 saniye bekledim konuşmam 30 saniye sürmemiştir. Ama benden 16 dakika 12 saniye parası alacaklar. Vodafone'un buna çare bulması gerek. Boşu boşuna bir şey sormak için para verdim. Sonra en iyi biziz mükemmel hizmetimiz var alakası yok hizmet sıfır. Benden 16 dakika 12 saniyenin parasını alırlarsa hattımı iptal edeceğim.

Kemal 30 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi20 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden,probleminiz incelenmiş olup,İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi18 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön