Vodafone Müşteri Temsilcisi Yardımcı Olmadı!

Cemil A. |

546 668 **** Numaralı hattı hatırlamadığım tarihte Afyon Karahisir ilinde almıştım. Şuan başkasının üzerini gözüküyor. 03. 03. 2013 günü saat 17:00 sıralarında müşteri temsilcisi E. hanım ile görüştüm ve bana 6-7 yıl önceki adresimi sorarak bilgilerimin doğruluğunu sağlamaya çalıştı.Hatırlamadığım beyan ettim. Beni anlamadan dinlemeden yardımcı olamayacağını hattın kimin üzerini olduğunu öğrenmem için başka kurumları aramamı söyledi. Mağdur iken neden başka kuruma gideyim Vodafone neden var?

Etiketler :

Usulsüz Hat İşlemleri Sorun Çözme/Yönlendirme Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Mart
  18:29

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden , Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından yapılan düzenlemeye istinaden kullandığınız hattı 01 Ekim 2013 tarihine kadar üzerinize ücretsiz devir alabilirsiniz. Bunun için devir evraklarınız ve hattınız yanınızda olacak şekilde Cep Merkez’lerimize başvurmanızı öneririz. Bu kurul kararı gereği kullanıcılar, bir defaya mahsus, kendi üzerlerine kayıtlı olmayan hatları herhangi bir vergi, resim, harç ödemeden, ücretsiz olarak kendi üzerlerine alabilmektedirler. Hattın yasal sahibinin yanında olma şartı aranmamaktadır.

  Size en yakın Vodafone Cep Merkezi bilgisi için bknz .
  http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/vodafone-shop.php

  Saygılarımızla,
  Vodafone Müşteri Hizmetleri

 • 05 Mart
  08:51

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.


  Saygılarımızla,
  Vodafone Müşteri Hizmetleri