22 Ekim 2014

Vodafone Müşteri Temsilcisi Yanlış Bilgi Veriyor.

Vodafone hat kullanıyorum. 21 ekim tarihi itibari ile 12 ay taahhüt verdiğim tarife biteceğinden dolayı 4 gün önce müşteri temsilcisini aradım. Durumumu anlattım. Bana uygun ne var dedim. Müşteri temsilcisi sağolsun ilgilendi. Benim için duran tarifenin iyi olacağını, normalde 500 dk 29 TL ama 12 ay taahhüt edilince 750 dk her yöne 25 TL olduğunu belirtti.

Ön kayıt oluşturduğunu, 22 ekimde mesaj geleceğini duran tarifeye geçtiğine dair ve üstüne basa basa 22 ekimde müşteri temsilcisini aramamı, yetkiliye taahhüt vermemi kesin bir dille belirti. Ben de denileni yaptım. Ama o tarife sadece Vodafone yeni gelenler içinmiş. Bilsem olmayacağını başka firmaların daha cazip kampanyalarına geçerdim.

Ali 241 Okunma

Cevaplar

 • Ali'nin Teşekkür Mesajı28 Ekim 2014

  Sağolsunlar çözdüler sorunumu. Teşekkürler ediyorum.

 • Vodafone Temsilcisi27 Ekim 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 2014-10-27 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Ali23 Ekim 2014

  Bekliyorum bakalım en kısa süre ne olacak, buraya hemen cevap yazması kolay çözüm istiyorum.

 • Vodafone Temsilcisi22 Ekim 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön