Vodafone Müşteri Temsilcisi Ters Cevaplar Verdi!

Bülent Ç. |

15.04.2014 tarihinde saat 20:00 civarında müşteri temsilcisiyle yapmış olduğum görüşmede sorunumu anlattım sorunuma çözüm üretilmediği gibi birde üzerine ters ters cevaplarla karşılaştım. Bu kişiden şikayetçiyim ve yıllardır kullandığım Vodafone (5 adet) hattımı kapatacağımı bildiririm. Bir yere hem para ödeyip hem de sert bir tepkiyle karşılaşmam hoş bir durum olmamıştır.

Etiketler :

Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Nisan
  15:50

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 16.04.2014 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 16 Nisan
  09:55

  " Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.


  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin
  Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.


  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."