13 Mayıs 2013

Vodafone Müşteri Temsilcisi Telefonu Yüzüme Kapattı!

10.05.2013 tarihinde saat 21:38 de müşteri temsilcisiyle görüşmem esnasında bana bekleyin dedikten sonra beni 9 dakika 55 saniye telefonda beklettikten sonra telefonu yüzüme kapattı. Vodafone gibi büyük bir şirketin müşterilerine bu şekilde saygısızca davranması çok ağırıma gitti.
Vodafone şikayetlerimizi artık dikkate almıyor.Hele hele sözleşmeli faturalarda müşterilerin kendilerine mecbur hissettiklerinden dolayı konuşma ve şikayetler hiç dikkate alınmıyor.

Vodafone' un eski kalitesini sürdürdüğüne inanmıyorum. Sözleşme sürem bittiği anda başka bir GSM operatörüne geçeceğim.

Mehmet 18 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet 28 Haziran 2013

    Sorunumun çözümü ile ilgili bana ulaşma zahmetinde dahi bulunulmadı.

  • Vodafone Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden; sürekli gelişen GSM teknolojisinde, Vodafone olarak siz değerli abonelerimiz için en iyisini yapma gayreti içerisinde olduğumuzu belirtmek isteriz. Bu bağlamda; yaşanan sıkıntının tekrar etmemesi için, gerekli bilgilendirme ve uyarıların tarafımızca yapıldığını belirtir, zaman ayırarak bizleri bilgilendirdiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön