09 Mayıs 2013

Vodafone Müşteri Temsilcisi İlgilenmedi!

08. 05. 2013 saat 16:45 tarihinden Vodafone çağrı merkezinden ( O.) Adlı bir müşteri temsilcisiyle borcumun neden bu kadar yüksek geldiğini sordum ve benimle hiç ilgilenmedi. Bana Aylık 1 tl 31 kuruş vergi borcu kesiliyor diyor ben Vodafone telesekreterden sorduğumda 16. 62 kuruş vergi borcunuz var diyor ve 21 tl diğer ücretler diyor normalde benim faturamın 40 tl gelmesi gerekirken 77 tl fatura gönderiyorlar.

Gecikme bedeli söz konusu diyorlar o ne kadar diyorum 5 tl gecikme bedeliniz var diyor 2. 5 tl arayana dinlet kullanmışsınız diyor ona da tamam diyorum hadi 47. 5 tl olsun benim geriye kalan 29. 5 tl param nerde ? gerçekten Vodafone böyle devam ederse mahkemeye vereceğim.

Ahmet 25 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 09.05.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede,hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu belirtilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön