20 Eylül 2013

Vodafone Müşteri Temsilcisi Fatura Gelmez Demişti Ama Geldi!

Yaklaşık 4 ay önce Vodafone firmanızdan kurumsal hat aldım. Daha sonra müşteri hizmetlerini arayarak hatlarımızı henüz telefona takıp hiç kullanmadık bu şekilde bize fatura gelir mi diye sordum ve bana kullanmaya başlamadan herhangi bir faturalandırma yapılamayacağı söylendi.

Yaklaşık 3 ay sonra tesadüfen öğreniyorum ki bize 300 lira fatura gelmiş. Bu konuyla alakalı görüşme kaydını talep ettik(7-8 defa ) fakat gününü , saatini, dakikasını söylemeden bulunmayacağını söylediler. Şimdi soruyorum ben nereden bileyim eğitimsiz insanları müşteri temsilcisi yaptığınızı?

Ali 64 Okunma

Cevaplar

  • Ali 24 Eylül 2013

    VODAFON KESİNLİKLE ÇOK KÖTÜSÜNÜZ SİZDE OLAN BÜTÜN HATLARIMIZI AVEA YA TAŞIMA KARARI ALDIK ÇÖZÜMLENEMEYEN BU SÜREÇTEN DOLAYI SABIRLA SİZDEN KURTULDUGUMUZ GÜNÜ BEKLİYORUZ

  • Vodafone Temsilcisi23 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz Şikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,Kurumsal Müşteri Hizmetleri tarafından mail adresinize gönderim yapıldığını belirtmek isteriz.Mail account unuzda yer alan spam ve junk mail bölümlerini kontrol etmenizi öneririz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi20 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön