26 Ağustos 2013

Vodafone Müşteri Temsilcisi Detayları Vermiyor!

Vodafone Komple özgürlük her yöne 1000 sms, her yöne 500 dk, 1gb internet tarifesini kullanmaktayım. Hattımda 127 dk olmasına rağmen ve 48 içinde de en fazla 10 dk görüşme yapmama rağmen bugün yaptığım toplam 14 dakikalık konuşmamı hattımda bulunan TL'den düşüm yapmışlardır.

www. vodafone.com online işlemlerden hat detaylarımı incelediğimde bu görüşmelerimin ücretlendirildiği belirtilmektedir. Müşteri hizmetlerini aradım fakat ben kullanımız olsa size söylerim niye yalan söyleyeyim cümlesini kullandı.

Bende ekranda gördüğümü bundan önceki konuştuklarımın 0 TL olarak ücretlendirildiğini belirttim ama çözüm bulamadım! Eğer TL iadesi yapılmazsa tüketici haklarına kadar gideceğim.

Duhan 73 Okunma

Cevaplar

 • Duhan'ın Teşekkür Mesajı29 Kasım 2013

  Geri dönüş yapacaktınız bir ara ama hala ne TL m geri geldi ne de birisi aradı teşekkürler vodafone :)

 • Vodafone Temsilcisi17 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Komple özgürlük ve Size özel Kampanyası peketlerinden düşüm yaşamış olduğunuz tespit edilmiş olup, sorun bulunmadığı bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

 • Duhan 27 Ağustos 2013

  Farkettiyseniz zaten bir nevi de müşteri hizmetlinizi şikayet ediyorum daha da bir daha arayıp kendi kendine mi şikayet edim??

 • Vodafone Temsilcisi26 Ağustos 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön