03 Eylül 2013

Vodafone Müşteri Temsilcileri Yeterli Bilgiye Sahip Değil!

31.08.2013 tarihinden itibaren tarife değişikliği üzerine yaptığımız telefon görüşmelerinden çağrı merkezi çalışanları hepsi farklı şeyler söylediler. Yetkililerinin 15 dakikaya kadar geri döneceklerini söylediler ve hiçbir şekilde geri dönüş yapılmadı.

Kimi çalışan tarife değişikliği yapabileceğini söylüyor ama yapmıyor, kimisi de böyle bir tarifenin olmadığını söylüyor. Vodafone abone merkezlerine ısrarla eski numarama ait faturam olup olmadığını sorduğumda borcumun olmadığını söylediler fakat şimdi ise eski numarama ait 3 adet faturam olduğumu söylüyorlar.

Ödememi yaptığım zaman tarifemi değiştireceklerini söylediler. Ödememi yaptığım halde değiştirmediler.

Özlem 21 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi04 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, 542400****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde tarife değişiklik işlemini gerçekleştirebilceğinizin bilgisini iletmek isteriz.Hattınız üzerinde sorun bulunmamaktadırç. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi03 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön